Mekanlarda Doğallık Yaratacak Harika Modeller

Eyl 5, 2020 | Ahşap Paneller

Kalite, estetik ve uygun fiyat! Bu üç kelimenin uyumu, kulağınıza çok hoş geldi, öyle değil mi? İşte bu uyum ahşap duvar kaplama sisteminin başarısının yansıması. Ahşabın türleri, farklı tarzları ile ilgili biraz sohbet edelim; biz yazalım, siz okuyup derinlere dalın, hayallerde kalmasın, bize ulaşın, en özel modelleri yaşam alanlarınız veya ofisiniz için tasarlayalım.

Ahşap Duvar Kaplama Modelleri

Radius

Yazımızı bitirdikten sonra gözlerinizi kapatın ve kendinizi ahşabın doğal esintisine bırakın. Modern görünümle geometrik çizgileri birleştiren ahşap ustalarının sanat eseri, duvardan size keyifle gülümseyecek. Ve siz bunu her duvara baktığınızda göreceksiniz. Her zevke ve tarza göre dilediğiniz ahşap duvar kaplama modeli sizinle olabilir.

Strip

Uzun yıllara dayanan mesleki yetenek ve yeterliliğine sahibiz. Eminiz ki bu şekilde binlerce firma var. Ama her zaman her ustalıkta sizi diğerlerinden ayıran ince nüanslar hayatlarımızda yer alır. Bizimki de ahşap ustalığı. Ülkemizde ilk kez doğal dokunuşla yaşam alanlarında enerjimizi aşılayan tek firmayız. Çünkü duvar kaplaması, sürekli yaşadığınız yerde eğreti durursa yaşayamazsınız. Bizler de sizlerin rahat nefes alabilmeniz için bu işi gerçekleştiriyoruz. Bu nedenle hem duvarlarınız nefes alsın hem de siz yaşam alanlarınızda rahat bir keyif çatın. Strip modeli, belki de tam sana göredir, ne dersin?

Parkett

Parkett modeliyle evlere ahşabın nezih dokusunu çağırıyoruz. Ahşap ustalarımızın keyifli elleri, duvarlarda dans ederek yaşam alanlarınıza tatlı bir dokunuş yapıyoruz. Duvarım hiç olmadığı kadar estetik olsun diyorsan Parkett modeli seni çağırıyor, gelir misin?

Trapez

Zarafet düşkünü ve minimal tasarım hayranıysanız bu model tam da sizi anlatıyor. Duvarlarınızın gülüşüne tanıklık etmek isterseniz geçin şarap kavınızın yanına, duvarlarınızda muhabbete düşün. Emin olun, size çok iyi gelecek. Aman birine benim en iyi arkadaşım evimdeki ahşap duvarlar demeyin, deli demesinler size durduk yere, siz muhabbet edin lütfen, aramızda. 

Stripline

Ahşap duvar kaplama modelleri arasında yerini alan şahane tasarımlarımızdan bir tanesi de bize hemen oradan göz kırpıyor. Minimal çizgileri ve modern duruşları ile duvarla göz göze gelen herkesin aklını alacak bir tasarım.

Checkers

Ahşap ahşap olalı böylesine özenle seçilmiş, dizilmiş tasarımlar görmedi. Yaşam alanıma hareket gelsin, duvarım bana gülümsesin diyorsan ahşap duvar kaplama fikrini bir an önce onaylat!

Concave

Simetrik ve oval parçaların birleşerek sanat yaratabileceği fikri kimin aklına gelir? Cevap, tabii ki bizim. E haliyle bize ulaşan müşterilerimizin. Biran önce tanışalım ve duvarlarınıza tatlı bir dokunuş yapalım. Rahatlık ve dinginlik isteyenlerin tercihi bu tarz ile şaraplık ve şaraplık raflarınızı  da gülümsemeye davet edin.

Gibbons

Soft ve zarif dokunuş tercih edenler, Gibbons tasarımını çok sevdi. Şarap kavını hemen o duvara keyifle taçlandırdı ve gelen misafirleri kendine hayran bıraktırdı. Evet evet, her gelen misafir resmen duvara baktı, uzun uzun. Kıskandıran ahşap duvar kaplama tasarımlarımızı yaşam alanlarınıza taşıyalım diyoruz, ne dersiniz?

Lenghty

Yatay ahşap çubuklar, ahşap kaplamanın bel kemiğini oluşturdu. Ahşap ustalarımız da daha da keyiflenerek sahip olduğunuz yaşam alanlarınıza daha da güzel bir hava katı. Yoksa sizin hala ahşap duvar kaplamanız yok mu? Üzülmeyin, bize ulaşın, hangi tarz size uygunsa konuşup duvarlarınıza hak ettiği değeri verelim.

Trigon

Simetri sorunu olmayan herkes bu ahşap kaplama tasarımlarını keyifle kullanacaktır, inanıyoruz. Siz de ahşap duvar kaplama ile ciddi şekilde ilgileniyorsanız asimetrik görünümlü Trigon duvar tasarımını evinize uygulayalım. Oturup saatlerce dalabileceğiniz duvarlar yapmaya hazırız, ya siz izlemeye hazır mısınız?

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.